Wstecz

Accountant (GA/AR)

Adres miejsca pracy:
Ku Słońcu 67, Szczecin
Kategoria stanowiska:
Księgowość
Poziom stanowiska:
Specjalista
Godziny pracy:
8-16
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
NIE

Kluczowe obowiązki

  • wystawianie i księgowanie faktur
  • rozliczenia wyciągów bankowych
  • monitoring rozrachunków klientów i rozliczanie pozycji na kontach odbiorców
  • księgowanie i uzgadnianie sprzedaży w sklepach Real i Makro Cash&Carry
  • rozliczanie kont związanych ze sprzedażą (gotówka, karty kredytowe, vouchery itd.)
  • potwierdzanie i przygotowywanie sald oraz uzgodnienia kont księgi głównej dla procesów należności oraz zobowiązań
  • uzgodnienia rachunków bankowych
  • przetwarzanie zapytań klientów
  • księgowanie transakcji dotyczących zapasów, środków trwałych, podatków
  • kalkulacja i księgowanie rozliczeń międzyokresowych przychodów i kosztów / rezerw kosztowych / odpisów aktualizujących
  • raportowanie sprawozdań finansowych zgodnie z IFRS oraz Forecast'ów
  • uzgodnieniem rozrachunków grupowych (Intercompany)
  • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych (np. audyt)
  • przygotowywaniem deklaracji podatkowych
  • analiza i implementacja zmian w IFRS
Narzędzia
MS Office
SAP
MS Excel

Oczekujemy od Ciebie

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
  • minimum 3-letniego doświadczenia w pełnej księgowości
  • biegłej znajomości MS Office, w szczególności Excel
Wykształcenie
Ekonomia
Finanse i Rachunkowość
Rachunkowość i Kontroling
Języki obce
angielski, B1
Doświadczenie
9+

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy dla SSC / BPO

Rozwój Osobisty

  • indywidualny plan szkoleń
  • premia indywidualna

Bonusy

  • ubezpieczenie na życie
  • opieka medyczna
  • pakiet relokacyjny
  • karnet sportowy
  • imprezy firmowe
  • szkolenia językowe