Wstecz

Accounting Team Leader GA

Adres miejsca pracy:
Ku Słońcu 67, Szczecin
Kategoria stanowiska:
Księgowość
Poziom stanowiska:
Szef zespołu
Godziny pracy:
8-16
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Zarządzanie zespołem:
TAK

Kluczowe obowiązki

  • odpowiedzialność za przypisany w ramach działu GA zespół
  • dbałość o skuteczność, dokładność i terminowość zadań związanych z zamknięciem okresów księgowych
  • wsparcie merytoryczne zespołu w zakresie realizacji codziennych zadań
  • wprowadzanie usprawnień procesowych oraz wsparcie członków zespołu w zakresie wdrażania i realizacji inicjatyw mających na celu usprawnienie procesów
  • zapewnienie zgodności danych z polityką firmy oraz obowiązującymi przepisami
  • nawiązywanie i dbanie o dobre relacje z klientami
Narzędzia
SAP
MS Excel
MS Office

Oczekujemy od Ciebie

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie w organizacji procesów finansowo - księgowych
  • elastyczność i umiejętność adaptacji w szybko zmieniającym się otoczeniu
  • wysoki poziom umiejętności analitycznych, organizacyjnych i komunikacyjnych
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • wcześniejsze doświadczenie w pracy w pełnej księgowości (minimum 4 lata, w szczególności w obszarze GA)
  • biegła znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1)
Wykształcenie
Ekonomia
Finanse i Rachunkowość
Rachunkowość i Kontroling
Języki obce
angielski, B2
Doświadczenie
9+

Mile widziane

  • znajomość programu SAP
  • doświadczenie w sektorze SSC/BPO

Rozwój Osobisty

  • indywidualny plan szkoleń

Bonusy

  • ubezpieczenie na życie
  • opieka medyczna
  • pakiet relokacyjny
  • karnet sportowy
  • szkolenia językowe