Wstecz
Liczba aplikacji: 0

DA Centre Administrator

Adres miejsca pracy:
Rodła 9, Szczecin
Kategoria stanowiska:
Obsługa Procesów
Poziom stanowiska:
Młodszy specjalista
Godziny pracy:
8-16
Mozliwość pracy zdalnej:
nie
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
NIE

Kluczowe obowiązki

  • • Wprowadzanie do systemu faktur dotyczących realizacji usług dla naszych klientów (armatorów statków), obejmujące uzupełnienie kwoty, waluty, podatku, podwykonawcy, rodzaju usługi
  • • Weryfikacja poprawności danych zawartych w otrzymanych fakturach
  • • Przygotowywanie cotygodniowych list kontrolnych, zawierających informacje o brakujących fakturach i dystrybucja do lokalnych agencji morskich
  • • Przygotowywanie i dystrybucja faktury zbiorczej dla klienta za zrealizowane usługi oraz uzupełnianie danych w systemach klienta wg okreslonych wskaźników efektywności
  • • Współpraca z agentami morskimi oraz pracownikami działu finansów z całego świata
  • • Udzial w spotkaniach działu, w celu omówienia wskaźników efektywności dla poszczególnych krajów oraz w telekonferencjach z lokalnymi agencjami morskimi w celu wzmocnienia współpracy i poprawy ektywności wykonywanych zadań
Narzędzia
WASP

Oczekujemy od Ciebie

  • • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1+), która poza realizacją codziennych zadań umożliwi Tobie poznanie ciekawych osób z różnych części świata
  • • Zamiłowanie do nowych techonologii, biegła obsługa komputera oraz znajomość Excela
  • • Identyfikacja z takimi wartościami jak: team work, ciągły rozwój oraz szacunek dla różnorodności
  • • Zamiłowanie do pracy związanej z analizą i weryfikacją dokumentacji oraz uzupełnianiem danych, a także utrzymywaniem pozytywnych relacji z kolegami i koleżankami z pracy z różnych części świata
  • • Proaktywne i entuzjastyczne podejście wobec pojawiających się wyzwań w codziennej pracy
  • • Dokładność i systematyczność oraz łatwość wykonywania różnorodnych zadań
Języki obce
angielski, B2
Doświadczenie

Rozwój Osobisty

  • spotkania 1:1
  • premia indywidualna
  • mentor/coach
  • Lokalne i zagraniczne oferty pracy

Bonusy

  • ubezpieczenie na życie
  • opieka medyczna
  • karnet sportowy
  • kuchnia
  • przekąski/owoce
  • parking rowerowy
  • program poleceń
  • imprezy firmowe
  • szkolenia językowe
  • hybrydowa forma pracy