Wstecz
Liczba aplikacji: 2

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Adres miejsca pracy:
Warszawa
Kategoria stanowiska:
Księgowość
Poziom stanowiska:
Młodszy specjalista
Godziny pracy:
Elastyczny czas pracy (8-9:30/16-17:30)
Mozliwość pracy zdalnej:
tak
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
NIE

Kluczowe obowiązki

  • Przygotowywanie i archiwizowanie dowodów księgowych
  • Weryfikacja zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami (wysyłka potwierdzeń sald przy zamykaniu ksiąg)
  • Przyjmowanie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych (elektroniczny obieg dokumentów/manualnie) oraz wyjaśnianie rozbieżności z kontrahentami w zleconym zakresie
  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz wypełnianie formularzy na podstawie informacji pochodzących z ksiąg rachunkowych
  • Wystawianie oraz wprowadzanie dokumentów księgowych (m.in. faktury sprzedaży, dokumenty PK, noty)
  • Uzgadnianie transakcji i sald między firmowych
Narzędzia
Enova
MS Excel
MS Office

Oczekujemy od Ciebie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość MS Excel – poziom podstawowy
  • jęz. angielski – poziom komunikatywny
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne – finanse, rachunkowość (lub w trakcie studiów)
  • wysokie zdolności komunikacyjne (w mowie i w piśmie)
  • otwartość na pracę z różnymi systemami (m.in. Enova365)
  • dobra organizacja czasu pracy
wyższe ekonomiczne – finanse, rachunkowość (lub w trakcie studiów)
Języki obce
angielski, B1
Doświadczenie

Rozwój Osobisty

  • spotkania 1:1

Bonusy

  • akcje charytatywne
  • kuchnia
  • kantyna
  • bezpłatny parking
  • telefon komórkowy
  • laptop
  • program poleceń
  • imprezy firmowe
  • szkolenia językowe