Wstecz
Ekoenergetyka-Polska S.A.
Wielkość firmy: 1-25

Młodszy specjalista ds. controllingu

Adres miejsca pracy:
Zielona Góra
Kategoria stanowiska:
Audyt Kontroling Podatki
Poziom stanowiska:
Młodszy specjalista
Godziny pracy:
9-17
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
NIE

Kluczowe obowiązki

  • obsługa dokumentów finansowych
  • współpraca z Działem Księgowym
  • wsparcie w przygotowywaniu rocznego budżetu, planów oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • badanie rentowności według kanałów dystrybucji, klientów itp
  • wsparcie działów wykonawczych w zakresie kalkulacji oceny rentowności planowanych projektów, kontraktów
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów
  • przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych
  • pozostałe prace związane z wdrożeniem systemu ERP
MS Excel
MS Office

Oczekujemy od Ciebie

  • doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu
  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub z zakresu finansów, controllingu
  • wiedza z zakresu finansów, rachunkowości i/lub controllingu
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • samodzielność, zaangażowanie, skrupulatność oraz rzetelność
Wykształcenie
Rachunkowość i Kontroling
Ekonomia
Finanse i Rachunkowość
Języki obce
angielski, B2
Doświadczenie

Rozwój Osobisty

  • indywidualny plan szkoleń

Bonusy

  • karnet sportowy