Wstecz
Liczba aplikacji: 0

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Adres miejsca pracy:
Warszawa
Kategoria stanowiska:
Kadry Płace
Poziom stanowiska:
Młodszy specjalista
Godziny pracy:
Elastyczny czas pracy (8-9:30/16-17:30)
Mozliwość pracy zdalnej:
tak
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
NIE

Kluczowe obowiązki

  • Naliczanie i kontrola wynagrodzeń dla Klientów
  • Identyfikowanie błędów bądź brakujących dokumentów dostarczanych przez Klienta
  • Przygotowanie korespondencji dotyczącej spraw kadrowo-płacowych do Klientów oraz Urzędów
  • Dopilnowanie złożenia wszystkich formalności na czas i dokładnie w odpowiednich polskich organach (ZUS, PIT, PFRON, GUS)
  • Generowanie pasków płacowych oraz rocznych deklaracji podatkowych dla Klientów
  • Przygotowanie plików z przelewami
  • Bieżące prowadzenie akt osobowych (zakładanie / kompletowanie / przechowywanie) zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Uczestnictwo podczas audytów i kontroli
Narzędzia
Enova
MS Excel
MS Office

Oczekujemy od Ciebie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1-2 lata
  • znajomość MS Excel – poziom średnio-zaawansowany
  • jęz. angielski – poziom komunikatywny
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne – finanse, rachunkowość, zarządzanie, HR
  • wysokie zdolności komunikacyjne (w mowie i w piśmie)
  • otwartość na pracę z różnymi systemami (m.in. Enova365)
  • dobra organizacja czasu pracy
wykształcenie wyższe ekonomiczne – finanse, rachunkowość, zarządzanie, HR
Języki obce
angielski, B1
Doświadczenie

Rozwój Osobisty

  • spotkania 1:1

Bonusy

  • akcje charytatywne
  • kuchnia
  • kantyna
  • bezpłatny parking
  • telefon komórkowy
  • laptop
  • program poleceń
  • imprezy firmowe
  • szkolenia językowe