Wstecz
Glosel.pl
Wielkość firmy: 50-200

Samodzielna Księgowa

Adres miejsca pracy:
Kolejowa 12E, Białystok
Kategoria stanowiska:
Księgowość
Poziom stanowiska:
Praktyka/staż
Godziny pracy:
9:00 - 17:00
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
NIE

Kluczowe obowiązki

  • Kontrola i księgowanie dokumentów do ksiąg rachunkowych
  • Sprawdzanie i weryfikacja dokumentów księgowych
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie z kontami księgi głównej
  • Czynny udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych firmy
  • Uzgadnianie i weryfikacja sald rozrachunków z tytułu należności i zobowiązań, potwierdzanie sald z kontrahentami
  • Współpraca z działami magazynowymi w zakresie gospodarki magazynowej, weryfikacja dokumentów związanych z obrotem zapasami
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP)
  • Wsparcie głównej księgowej przy sporządzaniu deklaracji podatkowych
  • Wsparcie w procesie przygotowania sprawozdań finansowych (bilans, rachunek wyników, informacja dodatkowa i inne) oraz innych sprawozdań na potrzeby firmy
  • Współpraca z biegłymi rewidentami
MS Excel
MS Office
INSERT

Oczekujemy od Ciebie

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnej księgowej
  • Preferowane wykształcenie wyższe o kierunku rachunkowym
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na obsługę programu Excel
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Chęć stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
Wykształcenie
Finanse i Rachunkowość
Doświadczenie
9+

Mile widziane

  • Znajomość programów INSERT
  • Znajomość rynku handlu internetowego oraz technologii informatycznych z nim związanych
  • Znajomość rynku handlu detalicznego i gospodarki magazynowej przedsiębiorstwa handlowego
  • Doświadczenie we współpracy z biegłymi rewidentami

Bonusy

  • ubezpieczenie na życie
  • opieka medyczna
  • karnet sportowy