Wstecz
Ekoenergetyka-Polska S.A.
Wielkość firmy: 1-25

Samodzielna księgowa

Adres miejsca pracy:
Zielona Góra
Kategoria stanowiska:
Księgowość
Poziom stanowiska:
Specjalista
Godziny pracy:
9-17
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
NIE

Kluczowe obowiązki

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • kontrola kosztów, inwestycji oraz przepływów pieniężnych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, ZUS itp)
  • weryfikacja i wystawianie faktur pod kątem zgodności z umowami
  • monitorowanie zobowiązań
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, raportów i analiz finansowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i przekazywanie ich do odpowiednich instytucji
  • prowadzenie ewidencji księgowych
Narzędzia
Streamsoft Prestiż

Oczekujemy od Ciebie

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego
  • umiejętność samodzielnego sporządzenia deklaracji VAT, CIT
  • wykształcenie: wyższe, preferowane kierunki: rachunkowość i finanse
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego(ej) księgowego(ej)
  • znajomość obsługi komputerowych systemów księgowych, atutem będzie znajomość systemu Streamsoft Prestiż
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • otwartość na ustawiczne pogłębianie wiedzy podatkowo- księgowej
  • uczciwość, odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie, współpraca
Wykształcenie
Rachunkowość i Kontroling
Finanse i Rachunkowość
Doświadczenie
9+

Mile widziane

  • Znajomość programu Streamsoft Prestiż

Rozwój Osobisty

  • indywidualny plan szkoleń
  • Lokalne i zagraniczne oferty pracy

Bonusy

  • karnet sportowy