Wstecz
KPDA Polska Sp. z o.o.
Wielkość firmy: 1-25

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Adres miejsca pracy:
Gliwice
Kategoria stanowiska:
Księgowość
Poziom stanowiska:
Specjalista
Godziny pracy:
9:00-17:00
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
NIE

Kluczowe obowiązki

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Pełna obsługa księgowa spółek kapitałowych zarówno krajowych, jaki i zagranicznych
  • Weryfikacja i dekretacja dokumentów, obliczanie podatków, przygotowywanie deklaracji (CIT, VAT)
  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań finansowych
  • Kontakt z klientami i urzędami
  • Prowadzenie księgowości dla kilku podmiotów jednocześnie
Narzędzia
Symfonia Finanse i Księgowość
MS Excel

Oczekujemy od Ciebie

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowana rachunkowość)
  • Doświadczenie w pracy w Dziale Księgowości na samodzielnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
  • Znajomość zasad księgowości i dekretowania
  • Wiedza z zakresu przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
  • Elastyczność, dokładność, samodzielność w działaniu, zaangażowanie, rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Praktyczna umiejętność obsługi programu Excel
  • Znajomość programu Symfonia
Wykształcenie
Finanse i Rachunkowość
Doświadczenie
9+

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego