Wstecz

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Adres miejsca pracy:
Sapieżyńska 10A, Warszawa
Kategoria stanowiska:
Księgowość
Poziom stanowiska:
Specjalista
Godziny pracy:
9-17
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
NIE

Kluczowe obowiązki

  • Księgowanie faktur zakupu i sprzedaży (krajowych i zagranicznych)
  • Weryfikacja, ewidencja dokumentów księgowych
  • Uzgadnianie kont księgowych, przygotowanie raportów do zamknięć miesięcznych
  • Uzgadnianie rejestru VAT i VAT UE
  • Prowadzenie i kontrola rozliczeń międzyokresowych, zakładanie rezerw
  • Księgowanie i rozliczanie zaliczek
  • Księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Udział w sporządzaniu okresowych i rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sporządzanie sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (GUS, NBP, Agencja Celna)
Narzędzia
MS Office

Oczekujemy od Ciebie

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie w księgowości
  • Znajomość zasad rachunkowych i przepisów prawa podatkowego
  • Znajomość oprogramowania klasy ERP. Samodzielność i zdecydowanie w działaniu
  • Zdolność do szybkiej oceny i analizy sytuacji
  • Skrupulatność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Biegła obsługa komputera, pakietu MS Office
Języki obce
angielski, B1
Doświadczenie
9+

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

Rozwój Osobisty

  • indywidualny plan szkoleń

Bonusy

  • opieka medyczna
  • karnet sportowy