Wstecz
Taxteam sp. z o.o.
Wielkość firmy: 1-25

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy ds. KH

Adres miejsca pracy:
Tadeusza Kościuszki 39, Łódź
Kategoria stanowiska:
Księgowość
Poziom stanowiska:
Specjalista
Godziny pracy:
9:00 - 17:00
Mozliwość pracy zdalnej:
tak
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
NIE

Kluczowe obowiązki

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • Czuwanie nad zgodnością dokumentacji, procedur księgowych, sprawozdań i raportów finansowych – z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • Analiza kont księgowych i weryfikacja poprawności rozliczania
  • Wyliczanie podatków oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT)
  • Raportowanie do podmiotów zewnętrznych (GUS)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i współpraca z audytorami
Narzędzia
Symfonia Finanse i Księgowość
MS Excel

Oczekujemy od Ciebie

  • Znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Ugruntowane doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Zdolność samodzielnej analizy danych
  • Sumienność, terminowość
Doświadczenie
9+

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w biurze rachunkowym
  • Znajomość programu Symfonia