Wstecz

Specjalista ds. Administracyjnych

Adres miejsca pracy:
Kraków
Kategoria stanowiska:
Obsługa Procesów
Poziom stanowiska:
Specjalista
Godziny pracy:
9:00 - 17:00
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
NIE

Kluczowe obowiązki

  • bieżąca obsługa spraw administracyjnych oraz zakupów związanych z funkcjonowaniem biura
  • obsługa sekretariatu
  • organizowanie spotkań wewnętrznych oraz pomoc w organizacji spotkań firmowych
  • prowadzenie wewnętrznej i zewnętrznej korespondencji (również w języku angielskim)
  • opisywanie i kontrola faktur kosztowych
  • przygotowywanie dokumentacji dla księgowości
Narzędzia
MS Office

Oczekujemy od Ciebie

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy odpowiedzialnej za sprawne funkcjonowanie biura i obrót dokumentami firmy
  • język angielski na poziomie komunikatywnym umożliwiający swobodną komunikację
  • praktyczna znajomość MS Office
  • samodzielność, dokładność i odpowiedzialność
  • umiejętność organizacji własnej pracy oraz ustalania priorytetów
znajomość tematyki i dokumentacji handlowej oraz drugiego języka obcego
Języki obce
angielski, B2