Wstecz
Ekoenergetyka-Polska S.A.
Wielkość firmy: 1-25

Specjalista ds. kadr i płac

Adres miejsca pracy:
Nowy Kisielin-A. Wysockiego 8, Zielona Góra
Kategoria stanowiska:
Kadry Płace
Poziom stanowiska:
Specjalista
Godziny pracy:
9:00-17:00
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
NIE

Kluczowe obowiązki

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa
  • prowadzenie akt osobowych, nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy
  • naliczanie płac oraz innych składników wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • księgowanie list płac i analiza kont księgowych związanych z płacami
  • kontrola nad rozliczaniem czasu pracy
  • przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • sporządzanie wszelkich dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych w ZUS
  • współpraca z innymi zespołami organizacyjnymi firmy
Narzędzia
Streamsoft Prestiż

Oczekujemy od Ciebie

  • min. 3-letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac,
  • doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • uczciwość, odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie, umiejętność współpracy
Doświadczenie
9+

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej
  • znajomość oprogramowania Streamsoft Prestiż

Rozwój Osobisty

  • indywidualny plan szkoleń
  • Lokalne i zagraniczne oferty pracy

Bonusy

  • karnet sportowy