Wstecz
Ekoenergetyka-Polska S.A.
Wielkość firmy: 1-25

Specjalista ds. podatków i księgowości

Adres miejsca pracy:
Warszawa
Kategoria stanowiska:
Audyt Kontroling Podatki
Poziom stanowiska:
Specjalista
Godziny pracy:
9-17
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
NIE

Kluczowe obowiązki

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i przekazywanie ich do odpowiednich instytucji
  • analiza i ocena umów pod względem przepisów podatkowych
  • koordynacja prac krajowych i zagranicznych doradców podatkowych
  • współpraca i koordynacja prac firm zewnętrznych w zakresie sporządzania analiz podatkowych
  • tworzenia procedur oraz sporządzania dokumentacji cen transferowych
  • monitoring zmian we właściwych przepisach prawnych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi

Oczekujemy od Ciebie

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość prawa podatkowego w szczególności ustawa o VAT w tym transakcje transgraniczne
  • znajomość prawa bilansowego
  • staranność, dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań
Wykształcenie
Ekonomia
Finanse i Rachunkowość
Doświadczenie

Rozwój Osobisty

  • indywidualny plan szkoleń

Bonusy

  • karnet sportowy