Wstecz

Starszy/a Konsultant/ka w Dziale Cen Transferowych i Wycen

Adres miejsca pracy:
Bukowińska 22B, Warszawa
Kategoria stanowiska:
Audyt Kontroling Podatki
Poziom stanowiska:
Starszy specjalista
Godziny pracy:
9:00 - 17:00
Mozliwość pracy zdalnej:
TAK
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Zarządzanie zespołem:
TAK

Kluczowe obowiązki

  • samodzielne prowadzenie projektów dokumentacyjnych (w tym Master file, Local file, Business File) i planistycznych z zakresu cen transferowych, podatków i prawa o zasięgu międzynarodowym dla klientów
  • współpraca z managerami z dużym doświadczeniem w zakresie cen transferowych
  • bezpośredni kontakt z klientem przy realizacji projektów, przy wsparciu managerów
  • przeprowadzanie analiz finansowych oraz różnorodnych analiz rynkowych (benchmarking studies) transakcji o szerokim spektrum, jak również opracowywanie raportów z analiz finansowych
  • opracowywanie analiz i przeprowadzanie wycen składników majątkowych metodami wycen
  • nalizowanie zagadnień podatkowych z zakresu cen transferowych oraz przygotowywanie opinii podatkowych, umów, raportów, memorandów, itp
  • wsparcie klientów podczas kontroli w zakresie cen transferowych
  • kształtowanie polityki cen transferowych
  • nadzór nad pracą konsultantów
  • rozwój merytoryczny konsultantów w zakresie cen transferowych
  • wsparcie przy tworzeniu nowych usług
MS Excel
MS Word

Oczekujemy od Ciebie

  • umiejętność zarządzania zespołem projektowym i projektami
  • zaangażowanie i z pozytywne nastawienie do pracy
  • dążenie do ciągłego poszerzania wiedzy i rozwoju
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse i podobne), prawnicze lub ścisłe (matematyka i podobne)
  • minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy w obszarze cen transferowych lub/i doradztwa podatkowego
  • biegła znajomość profesjonalnego języka angielskiego
  • zaawansowana znajomość MS Office (przede wszystkim MS Excel i MS Word)
  • umiejętność pracy na bazach danych wykorzystywanych w cenach transferowych
  • zdolność analitycznego oraz kreatywnego myślenia
  • dokładność i precyzyja w realizacji powierzonych zadań
Wykształcenie
Finanse i Rachunkowość
Rachunkowość i Kontroling
Prawo
Matematyka
Języki obce
angielski, C1
Doświadczenie
9+

Mile widziane

  • licencja doradcy podatkowego lub inne uprawnienia zawodowe w obszarze finansów lub prawa

Rozwój Osobisty

  • indywidualny plan szkoleń
  • mentor/coach

Bonusy

  • opieka medyczna
  • akcje pracownicze
  • kuchnia
  • przekąski/owoce
  • parking rowerowy
  • telefon komórkowy
  • laptop
  • szkolenia językowe