Wstecz
Liczba aplikacji: 5

Stażysta(-ka) w Zespole Fuzji i Przejęć

Adres miejsca pracy:
Chłodna 52, Warszawa
Kategoria stanowiska:
Konsulting Doradztwo
Poziom stanowiska:
Praktyka/staż
Wymiar etatu:
część etatu
Godziny pracy:
07:00/09:00 - 15:00/17:00
Forma zatrudnienia:
praktyka / staż
NIE

Kluczowe obowiązki

  • Podczas stażu będziesz uczestniczył(a) w realizacji bieżących zadań zespołu, takich jak:
  • sporządzanie analiz rynkowych i finansowych, wsparcie w realizacji projektów sprzedaży i nabycia przedsiębiorstw oraz sporządzeniu dokumentów transakcyjnych i wiele innych.
  • Poszukujemy kandydata zainteresowanego rynkiem kapitałowym, transakcjami na rynku niepublicznym oraz giełdowym, który będzie wykazywał się dużą determinacją i zaangażowaniem w realizację zadań i projektów.
MS Excel
MS Office

Oczekujemy od Ciebie

  • status studenta IV - V roku kierunków finansowych (preferowane: finanse i rachunkowość)
  • orientacja w zagadnieniach z zakresu: fuzji i przejęć, metod wyceny przedsiębiorstw, analizy finansowej, podstaw rachunkowości
  • doświadczenie w postaci praktyk lub staży w obszarze finansowym (mile widziane)
  • wysoka umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, zwłaszcza Excel i Power Point
  • dokładność i zaangażowanie oraz chęć rozwoju zawodowego w obszarze doradztwa transakcyjnego
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
Wykształcenie
Finanse i Rachunkowość
Języki obce
angielski, B2
Doświadczenie
9+

Mile widziane

  • • doświadczenie w postaci praktyk lub staży w obszarze finansowym (mile widziane)

Rozwój Osobisty

  • indywidualny plan szkoleń
  • mentor/coach

Bonusy

  • akcje pracownicze
  • akcje charytatywne
  • program poleceń
  • szkolenia językowe

Informacje dodatkowe

  • Nasza oferta: • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie • możliwość nawiązania stałej współpracy • udział w projektach sprzedaży i zakupu przedsiębiorstw na każdym etapie realizacji - szerokie spektrum powierzanych zadań, będących elementami aktualnie realizowanych projektów na rzecz klientów • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem • bezpieczne i elastyczne warunki pracy - możliwość pracy w systemie home office lub w biurze przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej • elastyczny czas pracy (możliwość dostosowania do zajęć na uczelni) • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole, otwartym na nowe pomysły i rozwiązania