Wstecz
Liczba aplikacji: 1

Stażysta w Zespole Audytu

Adres miejsca pracy:
abpa Antoniego Baraniaka 88E, Poznań
Kategoria stanowiska:
Audyt Kontroling Podatki
Poziom stanowiska:
Praktyka/staż
Wymiar etatu:
część etatu
Godziny pracy:
07:00/09:00 - 15:00/17:00
Mozliwość pracy zdalnej:
TAK
Forma zatrudnienia:
praktyka / staż
NIE

Kluczowe obowiązki

  • Pracując jako Stażysta, będziesz uczestniczył(a) w projektach audytorskich, współpracując z zespołem projektowym oraz z klientem.
  • Doświadczenie w audycie otworzy przed Tobą szerokie możliwości rozwoju w świecie finansów.
MS Excel

Oczekujemy od Ciebie

  • statusu studenta IV - V roku studiów na kierunkach ekonomicznych (finanse i rachunkowość lub pokrewne)
  • wiedzy z obszaru rachunkowości
  • chęci do pracy w zespole
  • spostrzegawczości i umiejętności analitycznego myślenia
  • umiejętności pracy w MS Excel
  • znajomości języka angielskiego
Wykształcenie
Ekonomia
Finanse i Rachunkowość
Języki obce
angielski, B2
Doświadczenie

Rozwój Osobisty

  • indywidualny plan szkoleń
  • mentor/coach

Informacje dodatkowe

  • Nasza oferta: • płatny staż w wymiarze ok. 30 godz. w tygodniu, w oparciu o umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia po odbyciu stażu • elastyczny czas pracy (możliwość dostosowania do zajęć na uczelni) • praca przy różnorodnych projektach dla klientów o rozpoznawalnych markach • uczestnictwo w systemie szkoleń wewnętrznych • wsparcie od osób z większym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą) • przyjazna atmosfera