Wstecz
RTB House S.A.
Wielkość firmy: 50-200

Treasurer

Adres miejsca pracy:
Złota 61, Warszawa
Kategoria stanowiska:
Audyt Kontroling Podatki
Poziom stanowiska:
Starszy specjalista
Godziny pracy:
9:00 - 17:00
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
NIE

Kluczowe obowiązki

  • zarządzanie i nadzór nad płynnością finansową Grupy (w tym zarządzanie przepływami pieniężnymi w ramach Grupy)
  • bieżące kontakty z bankami, obsługa rachunków bankowych Grupy oraz produktów cash management
  • obsługa finansowania Grupy (w tym zarządzanie dokumentacją kredytową)
  • realizacja polityki zarządzania ryzykiem walutowym (w tym pomiar ekspozycji i zabezpieczanie ryzyka)
  • aktywny udział w zarządzaniu kapitałem obrotowym we współpracy z innymi jednostkami
  • nadzór nad wewnętrznymi procesami i narzędziami z obszaru zarządzania finansami, dbanie o ich rozwój i ulepszanie
  • raportowanie wewnętrzne w ramach obszaru odpowiedzialności
  • współpraca z zespołem centralnym, działami biznesowymi, managerami poszczególnych ośrodków oraz Zarządem
Narzędzia
Microsoft / Google / Arkusze kalkulacyjne

Oczekujemy od Ciebie

  • wykształcenie wyższe
  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doskonałe umiejętności analityczne
  • biegła znajomość zagadnień związanych z rachunkowością i finansami przedsiębiorstwa
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem ryzykiem walutowym (w tym transakcji zabezpieczających)
  • znajomość zagadnień rachunkowości zabezpieczeń
  • biegła znajomość pakietów biurowych (Microsoft / Google) - przede wszystkim arkusze kalkulacyjne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność planowania i organizacji
  • inicjatywa, skrupulatność i wnikliwość, systematyczność
Języki obce
angielski, C1