ARVATO POLSKA Sp. z o.o.

Katowice, ul. ul. Uniwersytecka 13
Wielkość firmy: 200-500
Aktywne ogłoszenia: 0

Poznaj nas

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann AG. Zatrudniamy ponad 70 000 pracowników w 40 krajach. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój naszej firmy umożliwia nam tworzenie wielu miejsc pracy zarówno dla ludzi młodych bez doświadczenia, jak i wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Jak wygląda nasz proces rekrutacji

ETAP 1
Selekcja nadesłanych aplikacji.

ETAP 2
Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami.

Na tym etapie możesz spodziewać się wstępnego wywiadu rekrutacyjnego oraz weryfikacji języka obcego, jeśli jest wymagany w ramach danego stanowiska pracy.

ETAP 3
Rozmowa kwalifikacyjna.

W czasie spotkania chcemy poznać nie tylko Twoje kompetencje, doświadczenie, oczekiwania oraz motywację, którą się kierujesz. Pamiętaj o tym przygotowując się do rozmowy.

Nie mieszkasz w żadnej z naszych lokalizacji? Nic nie szkodzi! Chętnie spotkamy się z Tobą na spotkaniu rekrutacyjnym prowadzonym online.

ETAP 4
Informacja zwrotna dla wszystkich kandydatów mail/telefon.
Szanujemy Twój czas, dlatego po zakończeniu etapu rozmów wrócimy z informacją zwrotną, niezależnie od naszej decyzji.

ETAP 5
Witamy w zespole!

Będziemy szczęśliwi mogąc przekazać Ci pozytywną informację z rekrutacji. Jeżeli zaprosimy do współpracy właśnie Ciebie, otrzymasz od nas konkretną ofertę z informacją o terminie rozpoczęcia pracy.

ETAP 6
Pracuj z nami.

Nasz proces rekrutacji nie kończy się w momencie podpisania umowy. Równie ważnym etapem jest odpowiednie i odpowiedzialne wprowadzenie nowego Pracownika do naszej firmy.

W pierwszych dniach swojej pracy zostaniesz przeszkolony i zapoznany z zasadami funkcjonowania różnych działów. Wprowadzimy Cię do firmy i przedstawimy Ci nasze wartości, wizję oraz cele. Dobre wprowadzenie jest przecież kluczowe dla efektywnej pracy - czego Tobie i sobie życzymy

aktualne oferty pracy

ARVATO POLSKA Sp. z o.o.

Katowice 40-007
ul. ul. Uniwersytecka 13