METRO Global Solution Center

Szczecin, ul. Plac Brama Portowa 1
Wielkość firmy: 200-500
Aktywne ogłoszenia: 0

Poznaj nas

METRO Global Solution Center jest odpowiedzialne za procesy finansowo-księgowe dla METRO, wiodącej międzynarodowej firmy handlowej z siedzibą w Niemczech, oferującej asortyment spożywczy i nieżywnościowy, która specjalizuje się w obsłudze hoteli, restauracji i firm cateringowych (HoReCa) oraz niezależnych handlowców. Założone w 2012 roku w Szczecinie METRO Global Solution Center (dawniej METRO SERVICES) przekształciło się z dostawcy usług w partnera dostarczającego kompleksowe rozwiązania dla biznesu i naszych klientów. Od 10 lat świadczymy specjalistyczne i scentralizowane usługi na najwyższym poziomie w zakresie wybranych procesów operacyjnych w finansach i księgowości dla podmiotów METRO zlokalizowanych głównie w Europie. Biuro METRO Global Solution Center mieści się w Szczecinie, ale nasze doświadczenie i zasięg nie mają granic. Od samego początku istnienia firmy zapewniamy doskonałą obsługę naszym klientom wewnętrznym. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wychodzić z inicjatywą, być wartością dodaną w każdym procesie, a przede wszystkim trzymać rękę na pulsie, jeśli chodzi o efektywność i satysfakcję naszych klientów. Jako pracodawca dążymy do stworzenia świetnie zintegrowanego, międzynarodowego i innowacyjnego środowiska, w którym ludzie mają realny wpływ na rozwój firmy. Wspólnie dążymy do doskonałości, stale zwiększając nasze kompetencje, by stać się najlepszym graczem na rynku. Jeśli masz podobną wizję rozwoju kariery, dołącz do nas. Our change is your chance!

Jak wygląda nasz proces rekrutacji

1. Aplikacja
Jeśli widzisz na naszej stronie ciekawą ofertę, wyślij nam swoje CV używając specjalnego formularza zlokalizowanego w ofercie.
2. Selekcja CV
Nasz zespół HR analizuje nadesłane CV, po czym wybiera kandydatów posiadających kompetencje niezbędne dla określonego stanowiska. Jeśli wybierzemy Twoją aplikację, możesz się spodziewać telefonu z zaproszeniem na rozmowę!
3. Testy
W zależności od stanowiska, w kolejnym etapie możesz otrzymać do wypełnienia dodatkowe testy, dotyczące Twojej wiedzy lub umiejętności osobistych lub krótkie zadanie do wykonania. Zazwyczaj to już ostatni etap weryfikacji Kandydatów.
4. Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa osobista to najlepszy moment, żeby dać się nam poznać. Z przyjemnością porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, kwalifikacjach oraz oczekiwaniach zawodowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub chcesz wiedzieć więcej – Ty też masz okazję zadać nam kilka pytań.
5. Decyzja
Po zakończeniu wszystkich etapów rekrutacji podejmiemy decyzję jak najszybciej. Na pewno otrzymasz od nas informację zwrotną. Jeśli decyzja będzie pozytywna – witaj na pokładzie!

aktualne oferty pracy

METRO Global Solution Center

Szczecin 71-225
ul. Plac Brama Portowa 1