Metro Services PL

Szczecin, ul. Ku Słońcu 67
Wielkość firmy: 200-500
Aktywne ogłoszenia: 0

Poznaj nas

METRO SERVICES należy do organizacji typu Global Business Services (GBS), które zapewniają scentralizowaną, specjalistyczną obsługę wybranych procesów operacyjnych. Ze swojej siedziby w Szczecinie prowadzimy procesy finansowo-księgowe dla podmiotów METRO, czyli sklepów METRO/Makro Cash&Carry zlokalizowanych głównie w Europie. Obsługiwane przez nas procesy skupiają się przede wszystkim na takich obszarach jak: księga główna, środki trwałe, należności, raportowanie czy ceny transferowe. Jako organizacja zapewniamy naszym pracownikom wiele możliwości rozwoju, a jako część METRO jesteśmy stabilnym pracodawcą. Świadczy o tym m.in. fakt, że jako pierwsi w Szczecinie możemy poszczycić się mianem „ACCA Approved Employer”, a od Pulsu Biznesu otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu dołączając tym samym do grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Jesteśmy też członkiem Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL), co pozwala nam na nieustanną wymianę doświadczeń i dobrych praktyk z najlepszymi w branży. Zatrudniamy ponad 350 pasjonatów księgowości i specjalistów w naszej branży, mówimy w 19 językach, obsługujemy 25 krajów i ciągle się rozwijamy, dlatego niedawno otworzyliśmy drugie biuro w centrum Szczecina. Dołącz do nas i rozwijaj się z najlepszymi!

Jak wygląda nasz proces rekrutacji

1. Aplikacja
Jeśli widzisz na naszej stronie ciekawą ofertę, wyślij nam swoje CV używając specjalnego formularza zlokalizowanego w ofercie.
2. Selekcja CV
Nasz zespół HR analizuje nadesłane CV, po czym wybiera kandydatów posiadających kompetencje niezbędne dla określonego stanowiska. Jeśli wybierzemy Twoją aplikację, możesz się spodziewać telefonu z zaproszeniem na rozmowę!
3. Testy
W zależności od stanowiska, w kolejnym etapie możesz otrzymać do wypełnienia dodatkowe testy, dotyczące Twojej wiedzy lub umiejętności osobistych lub krótkie zadanie do wykonania. Zazwyczaj to już ostatni etap weryfikacji Kandydatów.
4. Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa osobista to najlepszy moment, żeby dać się nam poznać. Z przyjemnością porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, kwalifikacjach oraz oczekiwaniach zawodowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub chcesz wiedzieć więcej – Ty też masz okazję zadać nam kilka pytań.
5. Decyzja
Po zakończeniu wszystkich etapów rekrutacji podejmiemy decyzję jak najszybciej. Na pewno otrzymasz od nas informację zwrotną. Jeśli decyzja będzie pozytywna – witaj na pokładzie!

aktualne oferty pracy

Metro Services PL

Szczecin 71-041
ul. Ku Słońcu 67