DAZN

Katowice, ul. Żelazna
Wielkość firmy: 200-500
Aktywne ogłoszenia: 0

Poznaj nas

Jesteśmy DAZN – łączymy kibiców na całym świecie i dzielimy ich pasję do sportu, umożliwiamy przeżywanie emocji w dowolnym czasie i miejscu. Podejmujemy wyzwania, które kształtują przyszłość transmisji sportowych i rewolucjonizujemy branżę. Nigdy nie stoimy w miejscu i nie poddajemy się ograniczeniom. Jesteśmy ambitni, chcemy wywierać wpływ i zawsze biec do przodu. Jesteśmy twórczy i staramy się być coraz lepsi w tym, co robimy. Działamy z pasją i odwagą, ponieważ zależy nam, żeby osiągać coraz lepsze wyniki. Uzyskujemy więcej jako zespół, dlatego wspieramy siebie nawzajem. Jesteśmy domem dla największej na świecie, najszybciej rozwijającej się usługi sportowej transmisji strumieniowej. Dla milionów naszych użytkowników oferujemy możliwość oglądania na żywo i na żądanie ponad 40 różnych dyscyplin sportowych, z ponad 300 różnych lig w ponad 200 krajach. Razem tworzymy globalną społeczność zatrudniając 2800 pracowników w ponad 24 krajach. W Katowicach znajduje się jedno z naszych największych europejskich biur. W działach Technology, Product i Finance pracuje u nas prawie 300 osób. Współtworzymy zarówno frontend, jak i backend naszego serwisu, w oparciu o m.in. JavaScript i Node.js. Mamy tu również zespoły rozwijające mobilne wersje naszej aplikacji na platformy Android i iOS oraz zespoły finansowo – księgowe. Chcesz dołączyć do naszych zespołów księgowych? Koniecznie sprawdź dostępne ogłoszenia.

Jak wygląda nasz proces rekrutacji

1. Daj się poznać
Cieszymy się, że myślisz o pracy z nami! Zaaplikuj na wybrane ogłoszenie lub zgłoś się bezpośrednio do naszego działu rekrutacji (praca@dazn.com), jeśli nie znajdziesz odpowiadającej Ci oferty.

2. Poznaj naszego rekrutera
Jeśli w danym momencie będziemy szukać kogoś z Twoim doświadczeniem, skontaktuje się z Tobą nasz rekruter. Przekaże Ci wówczas najważniejsze informacje na temat pracy w DAZN. Będzie to też dla Ciebie okazja do zadania nurtujących Cię pytań.

3. Poznaj swój potencjalny zespół
Podczas spotkania (tymczasowo w formie wideokonferencji) będziesz mieć okazję poznać osobiście lidera zespołu, do którego aplikujesz, a w niektórych przypadkach również innych jego członków. Podczas rozmowy możesz spodziewać się pytań o Twoją motywację do zmiany pracy, wcześniejsze doświadczenie zawodowe, jak również pytań weryfikujących Twoją wiedzę specjalistyczną i umiejętności językowe.

4. Dowiedz się, jak Ci poszło
Po spotkaniu skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Przekażemy Ci informację zwrotną po spotkaniu, a także zapytamy o Twoje wrażenia po rozmowach z nami. Trzymamy kciuki za pozytywny wynik rekrutacji!

Galeria

aktualne oferty pracy

DAZN

Katowice 40-851
ul. Żelazna