DAZN

Katowice, ul. Żelazna
Wielkość firmy: 200-500
Aktywne ogłoszenia: 0

Poznaj nas

Jesteśmy DAZN. Zmieniamy zasady gry, jesteśmy innowatorami i pionierami. Razem – uosabiamy ambicję. Z nami pozostawisz swój ślad kształtując przyszłość transmisji sportowych. Przekraczamy granice i robimy rzeczy, których nikt wcześniej nie robił, dając kibicom i klientom dostęp do sportu w dowolnym czasie i miejscu. Poprzez światowej klasy technologię przekształcamy sport, rewolucjonizujemy branżę i nie zamierzamy się zatrzymywać. Jesteśmy globalną społecznością, w której każda opinia i każdy pomysł może wywrzeć istotny wpływ. Zatrudniając 2800 pracowników w ponad 24 krajach jesteśmy domem dla największej na świecie, najszybciej rozwijającej się usługi sportowej transmisji strumieniowej. Naszą dewizą jest nieograniczona ambicja – nigdy nie spoczywamy na laurach, jesteśmy zawsze zdeterminowani i zawsze chcemy więcej dla naszych klientów. Rozwijamy się szybko i już wywarliśmy duży wpływ na transmisje sportowe, a to dopiero początek. Tak wiele możemy zrobić. Praca z nami jest ekscytująca, budująca i prawdziwie globalna. Jeśli jesteś osobą ambitną, pomysłową, pełną pasji, odważną i wspierającą, to będziesz odnosić sukcesy w DAZN.

Jak wygląda nasz proces rekrutacji

1. Daj się poznać
Cieszymy się, że myślisz o pracy z nami! Zaaplikuj na wybrane ogłoszenie lub zgłoś się bezpośrednio do naszego działu rekrutacji (praca@dazn.com), jeśli nie znajdziesz odpowiadającej Ci oferty.

2. Poznaj naszego rekrutera
Jeśli w danym momencie będziemy szukać kogoś z Twoim doświadczeniem, skontaktuje się z Tobą nasz rekruter. Przekaże Ci wówczas najważniejsze informacje na temat pracy w DAZN. Będzie to też dla Ciebie okazja do zadania nurtujących Cię pytań.

3. Poznaj swój potencjalny zespół
Podczas spotkania (tymczasowo w formie wideokonferencji) będziesz mieć okazję poznać osobiście lidera zespołu, do którego aplikujesz, a w niektórych przypadkach również innych jego członków. Podczas rozmowy możesz spodziewać się pytań o Twoją motywację do zmiany pracy, wcześniejsze doświadczenie zawodowe, jak również pytań weryfikujących Twoją wiedzę specjalistyczną i umiejętności językowe.

4. Dowiedz się, jak Ci poszło
Po spotkaniu skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Przekażemy Ci informację zwrotną po spotkaniu, a także zapytamy o Twoje wrażenia po rozmowach z nami. Trzymamy kciuki za pozytywny wynik rekrutacji!

Galeria

aktualne oferty pracy

DAZN

Katowice 40-851
ul. Żelazna