Cavatina GW

Kraków, ul. ul. Wielicka 28B
Wielkość firmy: 50-200
Aktywne ogłoszenia: 0

Poznaj nas

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina Holding zlokalizowane są w siedmiu największych miastach Polski. Nasze dzieła to między innymi: kompleks biurowców klasy A w Krakowie – Equal Business Park, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie. Inżynierię łączymy z muzyką i sztuką, a pracę z pasją. Dołącz do pracowników CAVATINA HOLDING, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Jak wygląda nasz proces rekrutacji

1. ANALIZA CV
Każdą z nadesłanych aplikacji czytamy bardzo dokładnie. Spośród nadesłanych aplikacji wybieramy te, które najbardziej odpowiadają naszym potrzebom i kontaktujemy się z kandydatami drogą mailową bądź telefoniczną, umawiając na rozmowę rekrutacyjną.

2. SPOTKAJMY SIĘ
Rozmowa rekrutacyjna ma charakter konkretnej rozmowy merytorycznej na temat oczekiwań stawianych przed kandydatem i wyzwań na danym stanowisku. W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, mogą pojawić się pytania o Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, znajomość języków obcych oraz krótkie zadania związane z przyszłymi obowiązkami. Jest to dobry moment na zadawanie pytań.

3. KAŻDY KONIEC TO POCZĄTEK CZEGOŚ NOWEGO
Po zakończeniu procesu rekrutacji informujemy kandydatów o naszej decyzji. Jeśli to właśnie Ciebie szukamy, zaprosimy Cię na spotkanie w firmie lub telefonicznie przedstawimy propozycję warunków zatrudnienia.

aktualne oferty pracy

Cavatina GW

Kraków 30-552
ul. ul. Wielicka 28B