BetaMed S.A.

Chorzów, ul. Racławicka 20A
Wielkość firmy: 50-200
Aktywne ogłoszenia: 0

Poznaj nas

BetaMed SA to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 90 oddziałach na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne.

Jak wygląda nasz proces rekrutacji

1. Analiza przesłanych dokumentów aplikacyjnych w odniesieniu do wymagań dotyczących określonego stanowiska i wybór odpowiednich kandydatów.

2. Rozmowa kwalifikacyjna z przedstawicielem działu HR lub z bezpośrednim przełożonym – w zależności od stanowiska, która będzie dotyczyć przede wszystkim doświadczenia zawodowego oraz posiadanych kompetencji. Dodatkowo, mogą zostać przeprowadzone zadania testowe związane z danym stanowiskiem.

3. Rozmowa kwalifikacyjna wybranych kandydatów z przedstawicielem Zarządu BetaMed S.A. i podjęcie decyzji o ewentualnym rozpoczęciu współpracy.

Galeria

aktualne oferty pracy

BetaMed S.A.

Chorzów 41-506
ul. Racławicka 20A