KPMG

Warszawa, ul. ul. Inflancka 4A
Wielkość firmy: 1000-5000
Aktywne ogłoszenia: 0

Poznaj nas

Od 30 lat świadczymy kompleksowe usługi z zakresu audytu, księgowości, doradztwa podatkowego oraz szeroko rozumianego doradztwa biznesowego, w tym również IT dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Kompleksowe usługi prawne świadczy stowarzyszona z KPMG Kancelaria prawnicza D. Dobkowski. Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 219 000 pracowników w 147 krajach. W Polsce jest nas prawie 2 000 osób, które pracują w biurach w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu. Tym, co nas dodatkowo wyróżnia, są kwalifikacje osób zaangażowanych w świadczenie usług na rzecz klientów oraz wysoka skuteczność. Co roku do grona naszych pracowników dołączają menedżerowie i praktycy biznesu oraz studenci i absolwenci najlepszych uczelni wyższych.

Jak wygląda nasz proces rekrutacji

Każdego roku zatrudniamy ponad 400 pracowników i praktykantów.
Nasi rekruterzy podchodzą indywidualnie do każdego kandydata, próbując jak najlepiej poznać jego motywacje, kompetencje oraz unikalne cechy. Zależy nam, aby poznać Cię lepiej, dlatego nasz proces rekrutacji składa się z kilku etapów. Zapoznaj się z nim i nie daj się zaskoczyć!

Etapy rekrutacji dla kandydatów na praktyki

1. Aplikacja online – Wejdź na nasze ogłoszenia rekrutacyjne, które pojawiają się jednocześnie na stronie kariera.kpmg.pl, generationkpmg.pl lub na portalach pracy i zaaplikuj na ofertę wypełniając formularz online i dodając swoje CV.
2. Testy online
• Test analityczny SOVA sprawdza poziom zdolności analitycznych oraz preferencji zachowań kandydata w środowisku zawodowym.
• Test z języka angielskiego określa poziom biegłości w zakresie ogólnej znajomości z elementami tzw. office English.
3. Rozmowa kwalifikacyjna - Ostatni etap to rozmowa kwalifikacyjna online lub w biurze.
Witaj w KPMG!

Etapy rekrutacji dla kandydatów z doświadczeniem

1. Aplikacja online – Zaaplikuj na ofertę pracy wypełniając formularz online i dodając swoje CV.
2. Rozmowa kwalifikacyjna – Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie i zaprosi Cię na rozmowę w biurze lub online.
3. Case study - W ostatnim etapie badamy Twój poziom umiejętności i predyspozycji, wymaganych na stanowisko. Takie sprawdzenie może przybrać wiele form, w zależności od potrzeb. Najczęściej są to testy językowe, analityczne lub case.
Witaj w KPMG!

Galeria

aktualne oferty pracy

KPMG

Warszawa 00-189
ul. ul. Inflancka 4A